Gaasiveesoojendid

NB! Tootmisliini uuenduse tõttu tulevad Junkers MiniMAXX gaasiveesoojendid müüki orienteeruvalt 2020 augustis!

Gaasiveesoojendid miniMAXX

gaasiveesoojendi

WR 11-2P
WR 14-2P

Gaasiküttega läbivoolu-kuumaveeboilerid piesosüütega ja automaatse võimsuse seadistamisega, olenevalt veekulust. Automaatne püsiva veekulu tagamine veerõhu muutumisel. Proportsionaalne gaasi ja veekulu ühildamine, tagamaks konstantset temperatuuritõusu. On ette nähtud ühendamiseks korstnaga. Integreeritud tõmbekontroll. Veekulu regulaator. Termoelektriline leegikontroll. Ümberseadistatavad kütmiseks vedelgaasiga.

Vaata tehnilisi andmeid siit

 

WR 14-2G

Gaasiküttega läbivoolu-kuumaveeboilerid elektroonilise süütega ja automaatse võimsuse seadistamisega, olenevalt veekulust. Kuumaveeboiler ei vaja pilootleeki ega patareisid, kuna hüdrodünaamiline generaator toodab vajalikku energiat süütamiseks ja juhtimisplokkide toimimiseks. Automaatne püsiva veekulu tagamine veerõhu muutumisel. Proportsionaalne gaasi ja veekulu ühildamine, tagamaks konstantset temperatuuritõusu. On ette nähtud ühendamiseks korstnaga. Integreeritud tõmbekontroll. Veekulu regulaator.Termoelektriline leegikontroll. Ümberseadistatavad kütmiseks vedelgaasiga.

Vaata tehnilisi andmeid siit

WRD 18-2G

Gaasiküttega läbivoolu-kuumaveeboilerid elektroonilise süütega ja automaatse võimsuse seadistamisega, olenevalt veekulust. Kuumaveeboiler ei vaja pilootleeki ja patareisid, kuna hüdrodünaamiline generaator toodab vajalikku energiat süütamiseks ja juhtimisplokkide toimimiseks. Automaatne püsiva veekulu tagamine veerõhu muutumisel. Proportsionaalne gaasi ja veekulu ühildamine, tagamaks konstantset temperatuuritõusu. On ette nähtud ühendamiseks korstnaga. Näidikule kuvatakse temperatuuri ja vigade koodi näit. Integreeritud tõmbekontroll. Veekulu regulaator. Termoelektriline leegikontroll. Ümberseadistatavad kütmiseks vedelgaasiga.

Vaata tehnilisi andmeid siit
MiniMAXX infoleht (pdf)

Küsi pakkumist

Küsi pakkumist

Referentsid

Referentsid

Kontakt

Kontakt