CerapurSmart

CerapurSmart

Kondensaat-tüüpi gaasikütteseade eramute, ridaelamubokside ja korterite kütteks ja sooja tarbevee valmistamiseks. Hea hinna ja kvaliteedi suhe ning võimalus juhtida automaatikat uute FX-seeria välisteperatuuri või ruumiteperatuuri juhitavate regulaatoritega, teevad sellest seadmest ühe parima oma turusegmendis.

CerapurSmartGaasiküttega kondensatsioon-tüüpi küttekatlad

ZSB 14/22-3C
ZWB 28-3C
ZSB – katlad kuumaveeboileri ühendusega
ZWB – kombineeritud katlad

Kondensatsioonitüüpi gaasi-küttekatel keskkütteks ja kuumaveeboileri kuumutamiseks ZSB või keskütteks ja vee kuumutamiseks ZWB. Sobib madalatemperatuurilise kütteržiimi ja põrandakütte jaoks. Ruumiõhust sõltumatu aparaat suletud põlemiskambriga. Pidev võimsuse seadistamine (leegi moduleerimisega). Bosch Heatronic 3 juhtimismoodul ja vigade diagnostika moodul HT-BUS ühendusega. Automaatne süüde. Võimalus reguleerida ja piirata kütte pealevoolu ja kuumavee temperatuuri. Kuuma vee eelisjärjekorra lülitus. Ionisatasioon-leegikontroll. Integreeritud automaatne õhutustamisklappp, manomeeter, kaitseklapp, temperatuuripiiraja, kolmeastmeline ringvoolupump koos õhueraldajaga, paisupaak õhueraldusklapiga. Vastab keskkonnakaitse normatiivide «Blauer
Engel» nõuetele. On võimalik ümber seadistada kütmiseka vedelgaasiga, kasutades ümberseadistamise komplekti.

Vaata tehnilisi andmeid siit

CerapurSmart

Gaasiküttega kondensatsioon-tüüpi küttekatlad

ZSBR 16/28-3A
ZWBR 35-3A
ZSBR – katlad boileri ühendusega
ZWBR – kombineeritud katlad

Kondensatsioontüüpi gaasiküttekatel keskkütteks ja kuumaveeboileri kuumutamiseks ZSBR. või keskkütteks ja kuumavee kuumutamiseks ZWBR. On ette nähtud tööks madalatemperatuurilisel pealevoolu küttežiimil, põrandakütteks. Ruumiõhust sõltumatu aparaat suletud põlemiskambriga. Pidev võimsuse seadistamine (leegi moduleerimine). On ette nähtud seinale kinnitamiseks. Bosch Heatronic 3 juhtimis- ja rikete diagnostikamoodul HT-BUS ühendusega. Alumiiniumi- ja ränisulamist soojusvaheti. Automaatne süüde. Võimalus seadistada ja piirata kütte pealevoolu ja kuumavee temp. Kuumavee eelisjärjekorras kuumutamise lülitus. Ionisatsioon-leegikontroll. Integreeritud automaatne õhueraldaja, manomeeter, kaitseventiil, temperatuuripiiraja, elektrooniliselt reguleeritav pump, paisupaak. Vastab keskkonnakaitse normatiivi «Blauer Engel» nõuetele. On võimalik ümberseadistamine tööks vedelgaasiga, kasutades ümberseadistamise komplekti.
Paigaldusplaat kuulub tarnekomplekti. Väline vesilukk (Nr. 432) tellida eraldi.

Vaata tehnilisi andmeid siit

Cerapur infoleht (pdf)
CerapurSMART kasutusjuhend (pdf)
Junkers gaasikatelde hinnakiri (pdf)

Küsi pakkumist

Küsi pakkumist

Referentsid

Referentsid

Kontakt

Kontakt