CerapurComfort

CerapurComfort

Kõrgeimal tasemel, ökonoomsed kondensaat-tüüpi kütteseadmed võimsusega alates 16kW kuni 42kW. Sobivad kütmiseks ja sooja tarbevee valmistamiseks korteritele, ridaelamuboksidele, eramutele ja ühiskondlikele hoonetele pindalaga kuni 450 m2.

CerapurComfortGaasiküttega kondensatsioon-tüüpi küttekatlad

ZBR 35/42 -3A
ZBR – katlad põhivarustusega

Kondensatsioontüüpi gaasiküttekatel põhivarustusega, mis on kasutatav erinevate keskkütte ja kuumaveeboileri kuumutamise hüdrauliliste skeemide jaoks (paisupaak ja pump ei kuulu tarnekomplekti).
On ette nähtud tööks madalatemperatuurilisel pealevoolu küttežiimil, põrandakütteks. Ruumiõhust sõltumatu aparaat suletud põlemiskambriga. Pidev võimsuse seadistamine (leegi moduleerimine). On ette nähtud seinale kinnitamiseks. Bosch Heatronic 3 juhtimis- ja rikete diagnostikamoodul HT-BUS ühendusega. Alumiiniumi- ja ränisulamist soojusvaheti. Automaatne süüde. Võimalus seadistada ja piirata kütte pealevoolu ja kuumavee temperatuuri. Kuumavee eelisjärjekorras kuumutamise lülitus. Ionisatsioon-leegikontroll. Integreeritud manomeeter, kaitseventiil, temperatuuripiiraja. Vastab keskkonnakaitse normatiivi «Blauer Engel» nõuetele. On võimalik ümberseadistamine tööks vedelgaasiga, kasutades ümberseadistamise komplekti.

Vaata tehnilisi andmeid siit

Cerapur infoleht (pdf)
CerapurCOMFORT kasutusjuhend (pdf)
Junkers gaasikatelde hinnakiri (pdf)

Küsi pakkumist

Küsi pakkumist

Referentsid

Referentsid

Kontakt

Kontakt