CeraclassSmart

CeraclassSmart katlad

CeraclassSmart sobib pindalaga kuni 280m2, korterite, ridaelamubokside ja eramute kütmiseks ja sooja tarbevee valmistamiseks.

Seinale kinnitatavad gaasiküttega kütte- ja veekuumutuskatlad (korstnalõõriga ühendatavad)

ceraclass smartZSA/ZWA 24-2 K

ZS… – katlad kuumaveeboileri ühendusega
ZW… – kombineeritud katlad

Gaasiküttekatel keskkütteks ja kuumaveeboileri kuumutamiseks ZSA24… või keskkütteks ja kuumavee kuumutamiseks ZWA24… Pidev võimsuse seadistamine (leegi moduleerimine). On ette nähtud seinale kinnitamiseks ja ühendamiseks korstnaga. Elektrooniline juhtimis- ja rikete diagnostika moodul. Automaatne süüde. Integreeritud kolmeastmeline ringvoolupump õhueraldajaga ja õhueraldusklapiga varustatud paisupaagiga. Kuumavee eelisjärjekorras andmise skeem. Integreeritud sanitaarvee kuluandur – turbiin tagab kohese katla võimsuse reageerimise veekulu muutustele. Ionisatsioon- leegikontroll. Integreeritud tõmbekontroll ja kaitse ülekuumenemise vastu. Külmumisvastane kaitse. Integreeritud manomeeter ja kaitseklapp. Kergelt ümberseadistav tööks vedelgaasiga, kasutades ümberseadistamise komplekti. Tarnekomplekti kuulub paigaldusplaat koos sulgurventiilidega.

Vaata tehnilisi andmeid siit

 

Seinale kinnitatavad gaasiküttega kütte- ja veekuumutuskatlad (suletud põlemiskambriga)
ceraclass smart

ZSA/ZWA 24-2 A

ZS… – katlad kuumaveeboileri ühendusega
ZW… – kombineeritud katlad

Gaasiküttekatel keskkütteks ja kuumaveeboileri kuumutamiseks ZSA või keskkütteks ja kuumavee kuumutamiseks ZWA. Ruumiõhust sõltumatu aparaat – suletud põlemiskambriga. Pidev võimsuse seadistamine (leegi moduleerimine). On ette nähtud seinale kinnitamiseks. Elektrooniline juhtimis- ja rikete diagnostika moodul. Automaatne süüde. Integreeritud kolmeastmeline ringvoolupump õhueraldajaga ja õhueraldusklapiga varustatud paisupaagiga. Kuumavee eelisjärjekorras andmise skeem. Integreeritud sanitaarvee kuluandur – turbiin tagab kohese katla võimsuse reageerimise veekulu muutustele. Ionisatsioon- leegikontroll. Integreeritud õhu-suitsugaaside rõhkude erinevuse kontroll ja kaitse ülekuumenemise vastu. Külmumisvastane kaitse. Integreeritud manomeeter ja kaitseklapp. Kergelt ümberseadistav tööks vedelgaasiga, kasutades ümberseadistamise komplekti. Tarnekomplekti kuulub paigaldusplaat koos sulgurventiilidega.

Vaata tehnilisi andmeid siit

Ceraclass infoleht (pdf)
CeraclassSMART kasutusjuhend (pdf)
Junkers gaasikatelde hinnakiri (pdf)

Küsi pakkumist

Küsi pakkumist

Referentsid

Referentsid

Kontakt

Kontakt