CeraclassExcellence

CeraclassExcellence katlad

CeraclassExcellence on kõige kõrgematele nõuetele vastav kütteseade kütmiseks ja sooja tarbevee valmistamiseks, mis sobib eramutele ja ridaelamuboksidele pindalaga 250-400m2.

Seinale kinnitatavad gaasiküttega kütte- ja veekuumutuskatlad (korstnalõõriga ühendatavad)

CeraclassExcellenceZSC 24/28-3MFK; ZWC 24/28-3MFK

ZS… – katlad kuumaveeboileri ühendusega
ZW… – kombineeritud katlad

Gaasiküttel keskküttekatlad ZSC või keskkütte- ja kuumavee kuumutamise katlad ZWC, mis vastavad kõrgele mugavustasemele (vastavalt EN13203 määratlustele). Pidev võimsuse seadistamine (leegi moduleerimine). On ette nähtud seinale kinnitamiseks ja ühendamiseks korstnaga. Bosch Heatronic 3 juhtimis- ja vigade diagnostika moodul. Elekriline süüde. Integreeritud kolmeastmeline ringvoolupump õhueraldajaga ja automaatse õhueraldusklapiga varustatud paisupaagiga. Kütte- ja kuumavee termostaadid. Kuumavee eelisjärjekorras andmise skeem. Integreeritud sanitaarvee kuluandur – turbiin tagab silmapilkse katla võimsuse reageerimise veekulu muutustele (ZWC). Ionisatsioon- leegikontroll. Integreeritud tõmbekontroll ja kaitse ülekuumenemise vastu. Külmumisvastane kaitse. Integreeritud manomeeter ja kaitseklapp. Küttekontuuri integreeritud mustuseeraldaja (ZWC). Võimalus ühendada kuumavee taasringvoolu. Kuumavee kuumutamise säästurežim (ECO) või mugavusrežiim (COM). Kergelt ümberseadistav tööks vedelgaasiga, kasutades ümberseadistamise komplekti.

Vaata tehnilisi andmeid siit

Seinale kinnitatavad gaasiküttega kütte- ja veekuumutuskatlad (suletud põlemiskambriga)

CeraclassExcellenceZSC 24/28/35–3MFA; ZWC 24/28/35–3MFA

ZS… – katlad kuumaveeboileri ühendusega
ZW… – kombineeritud katlad

Gaasiküttel keskküttekatlad ZSC või keskkütte- ja kuumavee kuumutamise katlad ZWC, mis vastavad kõrgele mugavustasemele (vastavalt EN13203 määratlustele). Ruumiõhust sõltumatu aparaat suletud põlemiskambriga. Pidev võimsuse seadistamine (leegi moduleerimine). On ette nähtud seinale kinnitamiseks. Bosch Heatronic 3 juhtimis- ja vigade diagnostika moodul. Elektriline süüde. Integreeritud kolmeastmeline ringvoolupump õhueraldajaga ja automaatse õhueraldusklapiga varustatud paisupaagiga. Kütte- ja kuumavee termostaadid. Kuumavee eelisjärjekorras andmise skeem. Integreeritud sanitaarvee kuluandur – turbiin tagab silmapilkse katla võimsuse reageerimise veekulu muutustele (ZWC). Ionisatsioon- leegikontroll. Integreeritud õhu-suitsugaaside rõhkude erinevuse kontroll ja kaitse ülekuumenemise vastu. Külmumisvastane kaitse. Integreeritud manomeeter ja kaitseklapp. Küttekontuuri integreeritud mustuseeraldaja. Võimalus ühendada kuumavee taasringvoolu (ZWC). Kuumavee kuumutamise säästurežiim (ECO) või mugavusrežiim (COM). Kergelt ümberseadistav tööks vedelgaasiga, kasutades ümberseadistamise komplekti. Tarnekomplekti kuulub paigaldusplaat koos sulgurventiilidega.

Vaata tehnilisi andmeid siit

Ceraclass infoleht (pdf)
CeraclassEXCELLENCE kasutusjuhend (pdf)
Junkers gaasikatelde hinnakiri (pdf)

Küsi pakkumist

Küsi pakkumist

Referentsid

Referentsid

Kontakt

Kontakt